FESTON DITËLINDJEN/ Këngëtarja zgjedh destinacionin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Këngëtarja zgjedh destinacionin e veçantë (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Këngëtarja zgjedh destinacionin e veçantë (FOTO)

Këngëtarja Olta Boka feston gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj.

Ajo ka zgjedhur Balinë si lokacion për të kaluar disa ditë relaksi si dhe për të festuar ditën e saj të lindjes.

Mjaft në formë dhe të qeshur këngëtarja ka publikuar këtë foto për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

“Sot festoj ditelindjen!  Fale Zotit mundem te shijoj cdo dite si te tille!,”-ka shkruar këngëtarja krahas fotove të publikuara në rrjete sociale.