LIDHJA DREJT ZYRTARIZIMIT/ Shihni çfarë bën Fero për Arbenitën (FOTO) – AlpeGossip
LIDHJA DREJT ZYRTARIZIMIT/ Shihni çfarë bën Fero për Arbenitën (FOTO)

LIDHJA DREJT ZYRTARIZIMIT/ Shihni çfarë bën Fero për Arbenitën (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet që kanë tërhequr më së shumti vëmendjen e mediave dhe gjithçka prej tyre pritet me kuriozitet të madh nga publiku.

Herë pas here, ata publikojnë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale, duke mos e mbajtur më të fshehtë lidhjen dhe dashurinë e tyre për askënd.

Çifti është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe duket se tashmë gjërat janë bërë më serioze mes tyre. Së fundmi, Fero ka filluar të ndjekë në Instagram motrën e Arbenitës, Almedinën, si dhe një vajzë tjetër me të njëjtin mbiemër me modelen, duke lënë të kuptohet se tashmë ai ka kontakt edhe me familjarët e Arbenitës.