PAS NDARJES NGA TEA/ Bearti në një lidhje, dedikimi i dashurisë që mori të gjithë vëmendjen – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA TEA/ Bearti në një lidhje, dedikimi i dashurisë që mori të gjithë vëmendjen

PAS NDARJES NGA TEA/ Bearti në një lidhje, dedikimi i dashurisë që mori të gjithë vëmendjen

Pas ndarjes nga Tea, Bearti është treguar shumë diskret rreth jetës private. Mirëpo, duket se ish-konkurrenti i “Përputhen” është dashuruar sërish.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto të tij, shoqëruar me një dedikim dashurie.

“Jam i mrekulluar nga ti. Të dua dhe mendimi se dikush tjetër mund të të ketë ty është si një thikë që rrotullohet në shpirtin tim të errët”, shkruan Bearti.