“NJË TORTË ME PJATA TË THYERA”/ Renato Mekolli sapo na zbuloi dhuratën e stafit por ne e kemi mendjen te ky detaj (VIDEO) – AlpeGossip
“NJË TORTË ME PJATA TË THYERA”/ Renato Mekolli sapo na zbuloi dhuratën e stafit por ne e kemi mendjen te ky detaj (VIDEO)

“NJË TORTË ME PJATA TË THYERA”/ Renato Mekolli sapo na zbuloi dhuratën e stafit por ne e kemi mendjen te ky detaj (VIDEO)

Renato Mekolli, kuzhinieri që u bë i njohur disa vite më parë në Shqipëri përmes një emisioni teleivzi. Ai është personazhi më i përfolur për momentin në mediat rozë dhe kjo pas skenave të bujshme në emisionin “hell’s kitchen”.

Sot Renato feston ditën e lindjes dhe dhuratën më fantastike e ka  marrë nga stafi, një tortë me pjata të thyera edhe pasta. Ai e ka publikuar videon në “Instagram” ku krah saj ka shkruar:Dhurata e stafit tim në Umami “Një tortë me pjata të thyera” 

Detaj që na bën përshtypje është se Reanto ka bllokuar komentet.Me siguri shef Renato nuk ka dashur në këtë ditë të shënuar të marri komente negative.