ÇMENDET RRJETI/ Xhesika Berberi dhe Jehona Dreshaj postojnë videon e nxehtë me kërcimin provokues (VIDEO) - AlpeGossip
ÇMENDET RRJETI/ Xhesika Berberi dhe Jehona Dreshaj postojnë videon e nxehtë me kërcimin provokues (VIDEO)

ÇMENDET RRJETI/ Xhesika Berberi dhe Jehona Dreshaj postojnë videon e nxehtë me kërcimin provokues (VIDEO)

Modelja më seksi shqiptare, Xhesika Berberi dhe motra e Adferdita Dreshaj, Jehona, kanë ndezur rrjetin me një kërcim super të nxehtë.

Të njohura si dy shoqe shumë të mira, ato sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre.

Ato shfaqen shumë provokuese në videon e publikuar nga modelja e njohur, ndërsa Jehona vjen bombastike si gjithmonë.

Të dy bukuroshet shqiptare po kalojnë shumë kohë bashkë dhe këtë herë kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit pak nga prapaskenat e ‘festave’ të tyre të vogla.

View this post on Instagram

Xhesi the 💃 feat @jehonadreshaj_ ❤️😂

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on