Enca studion për provime në pishinë, fansi i kap DETAJIN që e “fëlliqi”: Me sytë… (FOTO) – AlpeGossip
Enca studion për provime në pishinë, fansi i kap DETAJIN që e “fëlliqi”: Me sytë… (FOTO)

Enca studion për provime në pishinë, fansi i kap DETAJIN që e “fëlliqi”: Me sytë… (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Ndryshe nga ne të tjerët që studiojmë në biblikote apo në dhomën tonë, Enca studion në pishinë, studion i thënçin se e ka bërë sa për foto. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shfaqet me një fletore dhe një stilolaps në dorë, ndërkohë që ka vendosur syze dhe shkruan: “Tu studiu për provimet like… Kids 2018”.

Por një fans ka vënë re që Enca i ka sytë e mbyllur në këtë foto dhe i komenton: “Tu studiu me sy myllun” dhe ka vendosur emojin si për t’i thënë “vaj medet”, por Enca nuk e ka lënë pa përgjigje.

Ajo i ka thënë që gjërat më pasiononte në jetë bëhen me sy mbyllur. Ja që Enca na tregoi edhe një pasion tjetër të sajin dhe jo pason dosido!