MORI VËMENDJEN E TË GJITHËVE/ Palltoja e verdhë e Melania Trump kushton plot 4700 paund – AlpeGossip
MORI VËMENDJEN E TË GJITHËVE/ Palltoja e verdhë e Melania Trump kushton plot 4700 paund

MORI VËMENDJEN E TË GJITHËVE/ Palltoja e verdhë e Melania Trump kushton plot 4700 paund

Melania Trump tërheq vëmendjen kudo ku shfaqet, jo vetëm për shkak të marrëdhënies së saj me presidentin Trump, por edhe për stilin elegant plot shije. Në fakt pas saj fshihet një skuadër e tërë që zgjedh me kujdes veshjet e Zonjës së Parë. Gjithsesi, ajo është e bukur dhe elegante dhe çdo veshje duket sikur i shkon. Edhe palltoja e verdhë që ka veshur në Buckingham Palace, nuk ka kaluar pa vëmendjen e merituar.

E ftuar nga mbretëresha në pallatin mbretëror për të shoqëruar Trump, Melania shkëlqeu me pallton nga Valentino. Kjo pallto e verdhë nëse ju pëlqen kushton plot 4700 paund. Shumë apo jo?