KY MODEL FLOKËSH DO BËJË NAMIN KËTË VJESHTË/ 10 stilimet që duhet të keni parasysh – AlpeGossip
KY MODEL FLOKËSH DO BËJË NAMIN KËTË VJESHTË/ 10 stilimet që duhet të keni parasysh

KY MODEL FLOKËSH DO BËJË NAMIN KËTË VJESHTË/ 10 stilimet që duhet të keni parasysh

Mënyra më e mirë për të mbrojtur flokun e dendur apo kaçurrelat është t’i bësh ato gërshetë. Mund të ketë ndodhur të shikoni shpesh modele të ndryshme të gërshetave të cilat nga stilistët ndërkombëtarë konsiderohen si një mundësi e mirë pët t’u dukur sa më moderne.

‘HarperBazaar’ është kujdesur të përmbledhë modelet e gërshetave më ‘in’, që shpesheherë janë kthyer në një trend nga personazhet e njohur të ‘showbiz-it’ të huaj, përfshirë këtu këngëtarë apo aktorë.

Më poshtë ju sjellim disa prej tyre dhe ju mund të vendosni modelin tuaj të preferuar për këtë vjeshtë që sapo ka trokitur.