HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alketa Vejsiu është një “Bricjap” i vërtetë dhe ja “provat” (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alketa Vejsiu është një “Bricjap” i vërtetë dhe ja “provat” (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alketa Vejsiu është një “Bricjap” i vërtetë dhe ja “provat” (FOTO)

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe figurë mjaft e rëndësishme e televizionit “Klan”.

Në horoskop, Alketa është “Bricjapi” dhe përputhet mjaft mirë me karakteristikat e kësaj shenje.

Për to thuhet se e kanë famën nën kontroll e majde din ta menaxhojnë shumë mirë. Alketa moderon emisionet më të ndjekur nga publiku dhe këtë e ka përdorur edhe për të ngritur një biznes që mban emrin e saj. Alketa njihet nga të gjithë dhe kjo dosmosdoshmërisht shërben si faktor suksesi të cilin ajo e me punën e palodhur e realizon më së miri.

View this post on Instagram

Love You All @dancewithmealbania Dance 5 💃🏻

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Gjithashtu Alketa “Bricjap” pëlqen shumë shopping dhe këte e kemi parë të reflektohet në veshjet e saj plot stil.

Së fundmi, “Bricjapët” pëlqejnë shumë fotografinë. Në profilin e saj të Instagramit, mund të shohësh qartë se ajo e adhuron fotografinë dhe nuk nguron të shkrepi të tilla në çdo vend të mrekullueshëm që viziton gjatë udhëtimeve të saj.

/AlpeNews.al