“ME HIR E PAHIR”/ Nënat që i njohim të gjithë. Ja si të “zë halli” kur vajzën e ke “vip” (FOTO) – AlpeGossip
“ME HIR E PAHIR”/ Nënat që i njohim të gjithë. Ja si të “zë halli” kur vajzën e ke “vip” (FOTO)

“ME HIR E PAHIR”/ Nënat që i njohim të gjithë. Ja si të “zë halli” kur vajzën e ke “vip” (FOTO)

Kur vajzën e ke në ekran me hir apo pahir edhe mamat ju bashkuan mediave  apo rrjeteve sociale. Nëse disa nga emrat i kemi njohur edhe më parë disa nga nënat e tjera ishin të pa dëgjuar më parë për publikun.

Dhe ne po ju themi disa nga detajet pse “mama-t vip” tërhoqën vëmendjen e publikut me daljet publiku.

Roza Lati

Rita Lati nuk është një emër i pa dëgjuar madje mund ta cilësojm si një ndër aktoret e preferuara për publikun. Marrëdhënia e saj me Rozën ka bërë që të dyja të jenë kryefjala e mediave.

Dua Lipa

Dua Lipa është këngëtarja që na ka bërë krenar por e dini se kush fshihet pas suksesit të bukuroshes?

Jo vetëm i ati por edhe nëna e saj është prezente kudo në evnete apo koncertet e Duas. Dhe tani e njohim të gjithë mamin seksi të këngëtares.

Rita Ora

Rita mund të zhvishet por Vera do ta kritikoj gjithmonë dhe këtë këngëtarja na e ka treguar vetë. Do ishet rrjeti social Instagram i cili do na bënte ta aduronim nënën seksi të Ritës që duket si 20 vjeçare.

Oriola Marashi

Mami i modeles më seksi është një shkrimatre e zonja por nëse Oriola nuk do ishte në ekran ndoshta ajo nuk do kishte kaq shumë famë.

Gjithashtu ajo dallohet për komentet me të cilat zihet me ndjekësit që i shajnë vajzën.

Marina dhe Luana Vjollca

Ja që fama mund të vijë edhe në moshën e mesme por nëse nuk do ishte për Marinën dhe Luanën nuk do ta njohinim kurrë Marian.

Sa herë vajzat publikojn foto me të ëmën nuk mungojn kurrë komplimentat dhe poza e tyre bën xhiron e rrjetit.

AlpeNews.al