Linda Rei ÇMEND rrjetin/ Del tërësisht e ZHVESHUR dhe mbulon… (VIDEO) – AlpeGossip
Linda Rei ÇMEND rrjetin/ Del tërësisht e ZHVESHUR dhe mbulon… (VIDEO)

Linda Rei ÇMEND rrjetin/ Del tërësisht e ZHVESHUR dhe mbulon… (VIDEO)

Transgjinorja Linda Rei është bërë një prej personazheve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar. Prej disa muajsh ajo ka zgjedhur të qëndrojë larg ekranit, mirëpo është gjithmonë në kontakt me fansat në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi Linda ka ndarë me ndjekësit disa imazhe përvëluese, teksa shfaqet duke kënduar e duke filmuar veten tërësisht e zhveshur.

Ajo ka mbuluar gjoksin me flokët e saj të gjatë dhe pozon përpara kamerës, mirëpo ka vendosur që ti ndalojë fansat të komentojnë në postimin e saj.