TATUAZH NË FYTYRË/ Çfarë po paralajmëron Semi Jaupaj? (FOTO) – AlpeGossip
TATUAZH NË FYTYRË/ Çfarë po paralajmëron Semi Jaupaj? (FOTO)

TATUAZH NË FYTYRË/ Çfarë po paralajmëron Semi Jaupaj? (FOTO)

Pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo e “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj u kthye më fuqishëm se kurrë në muzikë. Ajo publikoi “Mos u kthe” dhe ‘Ani‘, dy këngë që u pritën mjaft mirë nga publiku që nga çastet e para të publikimit dhe që numërojnë miliona klikime.

Vetëm pak më parë Semi ka postuar në Instastory disa foto të saj me një filter Instagrami, ku shfaqet me tatuazhe në fytyrë për shkak të efektit të filtrit. Ama duket se këngëtares i kanë pëlqyer shumë si ide dhe ka pyetur ndjekësit nëse duhet të bëjë me të vërtetë tatuazhe në fytyrë.

Tatuazhe në fytyrë

Hë me hë se nuk janë aq keq

Tatuazhe në fytyrë, çfarë po paralajmëron SemiTatuazhe në fytyrë, çfarë po paralajmëron Semi

Vetëm pak ditë më parë Semi ka publikuar këngën e saj më të re, e cila titullohet “Nah”.

Së fundmi Semi ka postuar disa foto në Instagram me këngëtarët e njohur italian Tananai dhe Fedez nga ‘Sunny Hill Festival’ dhe ka shkruar kuptohet në formëe një shakaje, se është e martuar me Tananai, por që artisti akoma nuk e di. Duket se Semi është një fanse e zjarrtë e tij.