Këngëtarja SHQIPTARE NDEZ Kievin para finales së madhe! Shikoni performancën mbreslënëse... (VIDEO) - AlpeGossip
Këngëtarja SHQIPTARE NDEZ Kievin para finales së madhe! Shikoni performancën mbreslënëse… (VIDEO)

Këngëtarja SHQIPTARE NDEZ Kievin para finales së madhe! Shikoni performancën mbreslënëse… (VIDEO)

Real Madrid-Liverpool është një finale speciale edhe për Shqipërinë. Për herë të parë një këngëtare me origjinë shqiptare interpretoi në ceremoninë e kësaj finaleje.

Dua Lipa “ndezi” Kievin me këngët e saj, para se të luhet topi i parë.

Një atmosferë e jashtëzakonshme në Kiev dhe një ceremoni fantastike hapëse, e cila pati në krye këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Dua Lipa live from the #UCLfinal!

🎶 Watch Dua Lipa perform live at the #UCLfinal opening ceremony, presented by Pepsi! 🎶

Gepostet von UEFA Champions League am Samstag, 26. Mai 2018