AKSESORI I KOKËS QË GJENDET NË ÇDO NGJYRË/ Ky është TRENDI i fundit që “ka marrosur” VIP-et (FOTO) – AlpeGossip
AKSESORI I KOKËS QË GJENDET NË ÇDO NGJYRË/ Ky është TRENDI i fundit që “ka marrosur” VIP-et (FOTO)

AKSESORI I KOKËS QË GJENDET NË ÇDO NGJYRË/ Ky është TRENDI i fundit që “ka marrosur” VIP-et (FOTO)

Aksesorët janë një pjesë mjaft e rëndësishme e look-ut. Ato e plotësojnë atë duke bërë që “outfiti” të duket i kompletuar.

E tashmë, pas përfundimit të javës së modës në qytetet kryesore të zhvillimit të saj, një nga trendet që u vu re ishte edhe “kordelet” e kokës të zakonshmet apo nga ato në formë shalli.

Mesa duket vipet shqiptare janë përditësuar shumë shpejt me këtë trend të fundit të modës dhe kanë dalë publikisht duke treguar pa nguruar paraqitjen e tyre.

Nga Xhensila Myrtezaj, tek Elvana Gjata më poshtë do të shihni vipet që kanë “përqafuar” këtë trend dhe si e kanë kombinuar me veshjen e tyre:

Xhensila Myrtezaj

View this post on Instagram

#sekretiim

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Elvana Gjata

View this post on Instagram

1st day of rehearsals 14.07.2018 Prishtine

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Armina Mevlani

Rudina Magjistari

Orinda Huta 

/AlpeNews.al