NATA E DYTË E “KËNGA MAGJIKE”/ Ardit Gjebrea e fillon me dy surpriza. Në ekran shfaqen këto femra SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
NATA E DYTË E “KËNGA MAGJIKE”/ Ardit Gjebrea e fillon me dy surpriza. Në ekran shfaqen këto femra SEKSI (FOTO)

NATA E DYTË E “KËNGA MAGJIKE”/ Ardit Gjebrea e fillon me dy surpriza. Në ekran shfaqen këto femra SEKSI (FOTO)

Para disa minutash ka filluar nata e dytë e “kënga magjike” por edhe ditën e sotme Ardit Gjebrea e fillon me mënyrën e veçantë.

Në monitorin e skenës shfaqen katër femrat më të njohura të ekranit shqiptar. Olta Gixhari, Valbona Selimllari,Armina Mevlani dhe Elia Zaharia të cilat kanër prezantuar në endicionet e para të Këngës magjike.

Arditi i pyet për eksperoiencën në festivalin dhe vajzat rrëfyen detajet dhe emocionet që përjetuan por jo vetëm kaq.

Moderatori i fton të katërta për të prezantuar edhe njëherë natën finale të “kënga magjike”.