SHIJOJNË RREZET E DIELLIT/ Rudina Dembacaj uron Pashkët në krah të Mark Frrokut: Me dashuri, durim e kurajo (FOTO) – AlpeGossip
SHIJOJNË RREZET E DIELLIT/ Rudina Dembacaj uron Pashkët në krah të Mark Frrokut: Me dashuri, durim e kurajo (FOTO)

SHIJOJNË RREZET E DIELLIT/ Rudina Dembacaj uron Pashkët në krah të Mark Frrokut: Me dashuri, durim e kurajo (FOTO)

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe partneri i saj kanë uruar festën e Pashkëve për të gjithë besimtarët katolikë në krah të njëri  tjetrit.

Ka qenë vetë Rudina ajo që ka hedhur foton duke përqafuar Markun, ndërsa shkruan se në këtë periudhë të vështrië duhet durim dhe kurajo.

“Gezuar Pashket te gjithëve! Durim dhe kurajo per këtë periudhë të vështirë. Me dashuri Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku”, shkruan Rudina.