MEDIAT THANË SE ËSHTË E LIDHUR ME MAFJOZ/ Trejsi Sejdinit nuk "ia ndjen" fare (VIDEO) - AlpeGossip
MEDIAT THANË SE ËSHTË E LIDHUR ME MAFJOZ/ Trejsi Sejdinit nuk “ia ndjen” fare (VIDEO)

MEDIAT THANË SE ËSHTË E LIDHUR ME MAFJOZ/ Trejsi Sejdinit nuk “ia ndjen” fare (VIDEO)

Trejsi Sejdini është përfaqësuesja e Shqipërisë në “Miss Universe”.

Më herët ajo është bërë pjesë e skandaleve të shumta të cilat mesa duket kanë dalë përsëri në “dritë” por këtë herë nga mediat e huaja.

Ato kanë shkruar se ajo ka punuar dikur si balerinë ekzotike dhe ishte e lidhur em një mafjoz shqiptar.

Mesa duket Trejsit nuk i kanë interesuar këto ngjarje dhe vazhdon të publikojë në Instagram pamjet nga BangKoku, ushqimet e veshjet luksoze.