Po udhëtonte me avion, Elhaida Dani pëson incident: Kur për herë të parë ti… (FOTO) – AlpeGossip
Po udhëtonte me avion, Elhaida Dani pëson incident: Kur për herë të parë ti… (FOTO)

Po udhëtonte me avion, Elhaida Dani pëson incident: Kur për herë të parë ti… (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në showbiz si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private, Elhaida Dani ditën e sotme është përballur me një situatë vërtet të pakëndshme.

Teksa po udhëtonte me avion, këngëtares i është derdhur kafja në pantallonat e bardha që kishte veshur duke i lënë njollë.

“Këshillë për veten: Mos pi kafe në avion kur ke veshur për herë të parë xhinse të bardha. Nuk është diçka e zgjuar, shkruan Elhaida në videon e postuar në Instastory ku filmon pantallonat e bardha dhe kafen e derdhur.