SHTATZËNE PËR HERË TË DYTË? Reagon Rudina Magjistari: Po…(FOTOT) – AlpeGossip
SHTATZËNE PËR HERË TË DYTË? Reagon Rudina Magjistari: Po…(FOTOT)

SHTATZËNE PËR HERË TË DYTË? Reagon Rudina Magjistari: Po…(FOTOT)

Disa foto të publikuara nga Rudina Magjistari gjatë pushimeve, i kanë bërë të gjithë të mendojnë se ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë. “Selfies. Kur te pelqejne te gjitha. “Ata ishin 4”. Nese kjo fjali ju thote diçka, atehere jeni ne profilin e duhur”, ka shkruar moderatorja krahas tyre.

“Ata ishin katër”, i cili është një film shqiptar, është nënkuptuar si një mënyrë e moderatores për të dhënë lajmin e ëmbël dhe në hapësirën e komenteve të saj kanë shpërthyer urimet. Po ashtu, lajmi ka qarkulluar dhe në portale të ndryshme, duke bërë që Rudina të reagojë.

Moderatorja ka publikuar në Instastory një foto të një lajmi për të, ku vihet re komenti që ka lënë ajo vetë. “Po ç’janë këto lajme mi aman”, ka shkruar Rudina, duke i hedhur menjëherë poshtë aludimet e shtatzënisë.