“Çdo sekondë mbi ty, është gjynah mos me t’hyp”/ Velinës së Çanit “i ikën truri” (FOTO) - AlpeGossip
“Çdo sekondë mbi ty, është gjynah mos me t’hyp”/ Velinës së Çanit “i ikën truri” (FOTO)

“Çdo sekondë mbi ty, është gjynah mos me t’hyp”/ Velinës së Çanit “i ikën truri” (FOTO)

Xheni Brahja është velina e fundit e Arjan Çanit, e cila ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes brenda shumë pak kohe. Ajo ka rënë në sy falë postimeve të shumta në Instagram dhe jo vetëm.

Sëfundmi, në një foto të publikuar nga e reja kanë “plasur” komentet. Ka pasur nga ata që e komplimentojnë për mënyrën se si duket, por nuk kanë munguar as komentet e orientuara seksualisht.

Njëri prej tyre që spikat, është:

A eshte gjynaf mos me te hyp ty… Ty nuk duhet te te lesh asnje sekond vetem vetem siper teje duhet te rrish”.
Vetë vajza e ka parë këtë koment dhe e ka cilësuar “idiot” të riun.