DO I ADHURONI/ 7 kombinime klasike që do t’jua ‘vidhni’ vajzave të famshme dhe do të doni t’i përsërisni gjithmonë – AlpeGossip
DO I ADHURONI/ 7 kombinime klasike që do t’jua ‘vidhni’ vajzave të famshme dhe do të doni t’i përsërisni gjithmonë

DO I ADHURONI/ 7 kombinime klasike që do t’jua ‘vidhni’ vajzave të famshme dhe do të doni t’i përsërisni gjithmonë

Pavarësisht eksperimenteve që vajzat e famshme bëjnë kohë pas kohe, është e pashmangshme që në përditshmërinë e tyre t’i kthehen kombinimeve që s’vdesin kurrë! Atyre klasike që përfshijnë xhinse blu, xhaketa lëkure, këmisha apo ndonjë fund me pala që s’ka nevojë për trende. Tani, ju mund të frymëzoheni dhe t’i rikrijoni sipas mënyrës suaj sepse janë më të thjeshtë nga ç’mund t’ju duken.

1. Laura Harrier provon sërish se fundi me pala, këmisha klasike dhe këpucët me çorapet e bardha janë shumë cool për rrugët e çdo qyteti!

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

2. Kurse Kendall Jenner na frymëzon të veshim tutat me një xhaketë të gjatë lëkure dhe atlete.

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

3.  Anne Hathaëay është përkufizim i klasikes që s’njeh kohë!

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

4. Hailey Bieber me veshjen klasike të vajzave të 2022-shit. Xhinse të gjera, crop top, xhaketë të shkurtër lëkure.

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

5. Katie Holmes sa sportive aq edhe elegante. Xhinse të gjëra, bluze të bardhë, triko oversize, balerina klasike dhe një çantë edhe më klasike!

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

6. Një tjetër kombinim që s’pyet për trende. Jessica Alba me një pulovër tipike dimri, pantallona dhe atlete. Gati për KUDO!

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

7. Pa shumë mundim Olivia Wilde di të jetë cool me një xhaketë oversize, xhinse të gjera dhe atlete. Kombinim që s’të mërzitet kurrë.

7 kombinime klasike që do t'jua 'vidhni' vajzave të

Burimi: Who What Wear