SI RRALLËHERË/ Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, urimi i veçantë për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, urimi i veçantë për ditëlindje (FOTO)

SI RRALLËHERË/ Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, urimi i veçantë për ditëlindje (FOTO)

SI RRALLËHERË, EDUART NDOCAJ NA PREZANTON VAJZËN, URIMI I VEÇANTË PËR DITËLINDJE

Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj, është shumë aktiv në politikë, madje në zgjedhjet e 30 Qershorit kandidoi për bashkinë e Lezhës.

Ndonëse deklaratat e tij politike bëjnë shumë bujë, Ndocaj mundohet ta mbajë larg mediave familjen e tij.

Mirëpo si rrallëherë, Ndocaj ka pulikuar sot një foto të vajzës së tij dhe e ka uruar për ditëlindjen e 16-të.

‘Sot vajza e dytë mbushi 15 vjeqe dhe babi e uron edhe 100 te tjera qofsh e lumtur gjithmon bija ime Auguri’, shkruan ish-deputeti kaubojs krahas fotos së vajzës, e cila shihet që ka një ngjashmëri mjaft të madhe me Ndocajn.