Ledri dhe Rita nuk janë miq, dalin FOTO intime mes tyre! - AlpeGossip
Ledri dhe Rita nuk janë miq, dalin FOTO intime mes tyre!

Ledri dhe Rita nuk janë miq, dalin FOTO intime mes tyre!

Askush nuk e priti reagimin që Rita bëri në fund të koncertit për të takuar Ledri Vulën dhe për të shkrepur një foto të çastit e cila do t’u mbetet kujtim përherë.
Të dy artistë të njohur shqiptar, me të vetmin dallim e kjo është fama ndërkombëtare e këngëtares me origjinë shqiptare si krenari e Kombit tonë, derisa reperi në fjalë tejet i pëlqyer, gazon famën në trevat shqiptare, shkruan Kosovarja.

Por, dyshja si duket gëzojnë një afrimitet që në kohët e mëhershme, saqë dëshmia më e mirë e kësaj është imazhi që shfaqë artistët tejet të afërt mes vete.
Ndoshta ky lloj relacioni siç shfaqen në këtë imazh, mund të aludohet edhe në tejkalim limtesh si miq e kolegë.

 

Gjithsesi, puna e Ritës dhe Ledrit e ka vulën e suksesit dhe kjo deri tani as që është vënë në dyshim, përkundrazi e dëshmuan përgjatë këtij rrugëtimi në karrierën e tyre.