KIM KARDASHIAN NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ “Çmend” rrjetin me fustanin transparent (FOTO) – AlpeGossip
KIM KARDASHIAN NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ “Çmend” rrjetin me fustanin transparent (FOTO)

KIM KARDASHIAN NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ “Çmend” rrjetin me fustanin transparent (FOTO)

Ylli i njohur Kim Kardashian, gjithmonë ka ditur të qëndrojë në qendër të vëmendjes, duke publikuar vazhdimisht foto tejet provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në profilin e saj Istagram, me një fustan transparent, me të cilin nuk i linte aspak vend imagjinatës.

Komente të shumta vijnë nga fansat, të cilët ishin bërë konfuz nëse ajo kishte veshur diçka nën atë fustan.

Për më tepër shikojeni foton e mëposhtme dhe vlerësoni vetë.