FANSAT NË DILEMË/ Xhemi Shehu bën ndryshimin drastik në pamje (VIDEO) – AlpeGossip
FANSAT NË DILEMË/ Xhemi Shehu bën ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

FANSAT NË DILEMË/ Xhemi Shehu bën ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të bukura shqiptare.

Edhe pse vitet kanë kaluar, ajo vazhdon të ruajë të njëjtën freski si herën e parë kur u shfaq si velinë.

Xhemi herë pas here ka bërë edhe ndryshime në ‘look’, të cilat kanë rezultuar se i shkonin shumë.

Së fundmi, moderatorja është kthyer në brune dhe i ka surprizuar të gjithë fansat.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku tregon flokët në ngjyrë gështenje, por pa zbuluar fytyrën.

Ndërkohë nuk dihet si kanë reaguar ndjekësit ndaj këtij ndryshimi pasi moderatorja ka hequr opsionin e komenteve dhe ata ndodhen në dilemë.

Screenshot_11.png