PUBLIKOI KËNGËN E RE/ 2po2 i befasoi të gjithë me ndryshimin në pamje (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOI KËNGËN E RE/ 2po2 i befasoi të gjithë me ndryshimin në pamje (FOTO+VIDEO)

PUBLIKOI KËNGËN E RE/ 2po2 i befasoi të gjithë me ndryshimin në pamje (FOTO+VIDEO)

Këngëtari i njohur 2po2 është rikthyer me projekt të ri, pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga muzika.

Reperi sapo publikoi këngën me titull “Vida”.

Përveç tekstit dhe klipit, në sy bie edhe pamja e tij, e cila është ndryshe nga herë të tjera.

Artisti u shfaq me flokë të gjata, si asnjëherë më parë.

 

Më poshtë do të shikoni videoklipin mjaft interesant të këngës.