NJERKAT E “ËMBLA” TË SHOWBIZIT/ Vip-et që kanë treguar marrëdhënie “të ngrohtë” me fëmijët e partnerit (FOTO) – AlpeGossip
NJERKAT E “ËMBLA” TË SHOWBIZIT/ Vip-et që kanë treguar marrëdhënie “të ngrohtë” me fëmijët e partnerit (FOTO)

NJERKAT E “ËMBLA” TË SHOWBIZIT/ Vip-et që kanë treguar marrëdhënie “të ngrohtë” me fëmijët e partnerit (FOTO)

Nëse iu themi fjalën  “njerk” me siguri do të mendoni një person negativ por ne iu themi se gaboheni pasi disa prej femrave të showbizit shqiptar kanë treguar të kundërtën.

Rasti i fundit është këngëtarja Zaimina Vasjari e cila ka publikuar shpesh foto të vajzave të basgkëshortit e ftuar në një emsion është shprehur se ka një raport të ngushtë dhe i do pasi janë motart e vogëlushes Khloe.

Nuk mund të mos përmendim rastin e moderatores Bieta dhe Afronës të cilat janë shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku publikojn foto bashkë me vajzate bashkëshortve  dhe.

Ndërkohë nëse e keni harruar Armina Mevlani dhe ish bashkërotja e Shkëlzenit kanë pasur një sherr virtual por mesa duket gjërat janë qetësur. Në një lojë virale “pyetje dhe përgjigje” në Instagram, blogeria na ka treguar se ka një raport shumë të ngrohtë.

Zaimina Vasjari

Bieta Sulo

Afrona Dika

Armina Mevlani

AlpeNews.al