SË SHPEJTI ME PROJEKT TË RI/ Tuna publikon fotot sensuale në skenat e xhirimit (FOTO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI ME PROJEKT TË RI/ Tuna publikon fotot sensuale në skenat e xhirimit (FOTO)

SË SHPEJTI ME PROJEKT TË RI/ Tuna publikon fotot sensuale në skenat e xhirimit (FOTO)

Këngëtarja e famshme Tuna Sejdini së shpejti do të bëje publike një varg këngësh që do lançohen për festat e fundvitit.

Tuna, erdhi me dy projekte të suksesshme muaj më parë por tani ka nisur punën për diçka tjetër.

Bëjmë të ditur se këngëtarja po përgatit një album me këngë në formatin akustik, brenda të cilit këndohet live.

Vetë Tuna ka publikuar një foto nga seti i xhirimeve dhe e veshur në të zeza, këngëtarja  duket shumë sensuale.