“FALEMINDERIT ZOT”/ Ja dedikimi i Bora Zemanit për ditëlindjen e djalit të saj (FOTO) – AlpeGossip
“FALEMINDERIT ZOT”/ Ja dedikimi i Bora Zemanit për ditëlindjen e djalit të saj (FOTO)

“FALEMINDERIT ZOT”/ Ja dedikimi i Bora Zemanit për ditëlindjen e djalit të saj (FOTO)

Bora Zemani është një nga moderatoret mjaft të preferuara nga publiku shqiptar si dhe shumë e përfolur për ndarjen e saj nga Dj i njohur Vin Veli.

Ajo ka një fëmijë e dj e njohur të cilin e ka prezntuar edhe me publikun.

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen dhe Bora i ka kushtuar një urim mjaft të veçantë”

“Fiks para kater vitesh erdhe ne boten time! 12/12/2014 Faleminderit Zot per kete dite! Djali im, shoku im i ngushte, thesari im, dhurata me e bukur! Nuk ta them dot me fjale sa te dua. Uroj vetem shendet e lumturi per ty! Happy birthday my all! #blessed”, shkruan Bora krahas fotos ku shfaqet me të birin.