Pasi i dha divorcin Blerimit, Erjona Sulejmani fotografohet në krahët e ish-banorit të BB (FOTO) – AlpeGossip
Pasi i dha divorcin Blerimit, Erjona Sulejmani fotografohet në krahët e ish-banorit të BB (FOTO)

Pasi i dha divorcin Blerimit, Erjona Sulejmani fotografohet në krahët e ish-banorit të BB (FOTO)

Divorci i futbollistit të famshëm shqiptar, Blerim Xhemailit dhe modeles Erjona Sulejmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë.

Gjatë një interviste muajin e kaluar Erjona u shpreh se ka qenë shumë e pakënaqur gjatë martesës me Xhemailin dhe e ndjente veten si në kafaz.

Madje deklaroi se do të botojë një libër që do të zbardh shumë prej jetës private të futbollistëve.

Megjithatë së fundmi Erjona po shijon pushimet në Mykonos dhe atje ndodhet me ish-banorin e “Big Brother”, Klodi.

“Kush gjen një mik, gjen një thesar”, shkruan modelja në foton ku shihet në krahët e Klodit.