NUDO NË XHAKUZI/ Motra e Encës thyen limitet dhe i ekspozon të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
NUDO NË XHAKUZI/ Motra e Encës thyen limitet dhe i ekspozon të gjitha (FOTO)

NUDO NË XHAKUZI/ Motra e Encës thyen limitet dhe i ekspozon të gjitha (FOTO)

Uindi Haxhia është një prej vajzave më të komentuara në mediat rozë.

Kjo jo vetëm për faktin se është motra e Encës, por sepse postimet e saj në rrejtët sociale ngjallin gjithnjë shumë polemika.

Gjithnjë artistja e makijazhit arrin të mbërthejë ndjekësit e saj jo vetëm në profilin e saj në Instagram.

Këtë radhë ajo ka postuar një video të nxehtë nga xhakuzi.

Uindi shfaqet lakuriq teksa ekspozon gjoksin bombastik dhe e mbulon me dorë

{“videoid”:”1537799127460″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Nudo në xhakuzi, motra e Encës thyen limitet dhe i ekspozon të gjitha on Vidnews.