PËR TU DUKUR SA MË PERFEKTE/ Modelja tregon si e modifikon trupin me “Photoshop” (VIDEO) – AlpeGossip
PËR TU DUKUR SA MË PERFEKTE/ Modelja tregon si e modifikon trupin me “Photoshop” (VIDEO)

PËR TU DUKUR SA MË PERFEKTE/ Modelja tregon si e modifikon trupin me “Photoshop” (VIDEO)

Por, një modele australiane ka treguar se puna që bëhet me Photoshop-in është kolosale dhe fotot e mahnitshme që shikoni “online” janë në fakt fryt i modifikimit dhe jo i dietës apo gjeneve.

Kate Wasley postoi në Insta Story një video ku tregon modifikimet që i bën një fotoje për t’u dukur sa më bukur të jetë e mundur.

Shikojeni dhe habituni: