“DO ZOTI E GJEJ…”/ Albërije Hadërgjonaj e ka të qartë si e do burrin dhe është si ai i… (VIDEO) – AlpeGossip
“DO ZOTI E GJEJ…”/ Albërije Hadërgjonaj e ka të qartë si e do burrin dhe është si ai i… (VIDEO)

“DO ZOTI E GJEJ…”/ Albërije Hadërgjonaj e ka të qartë si e do burrin dhe është si ai i… (VIDEO)

Albërije Hadërgjonaj prej kohësh deklaron se është beqare dhe në kërkim të një bashkëshorti, me të cilin edhe mund të kurorëzojë dashurinë.

Këngëtarja e njohur shqiptare tashmë na shoi kuriozitetin sesi dëshiron që të jetë mashkulli, me të cilin do të kalojë pjesën e mbetur të jetës.

Ndërsa është një nga të ftuarat në emisionin “Xing me Ermalin” këtë të shtunë, Albërija është shprehur me humor:

“Do Zoti e gjej burrin si të Emina Cunmulajt ”.

Duket se Albërija i ka idetë e qarta dhe dëshiron që të ketë për bashkëshort një si Sam Nazarian.

Ky i fundit, i cili është burri i modeles së njohur shqiptare, është një biznesmen i njohur izraelit.

Emina Cunmulaj dhe Sam Nazarian janë prindër të dy vajzave, Ella dhe Mia.