Fansat i bënë namin, Shpat Kasapi flet për herë të parë për lidhjen me vajzën marokene – AlpeGossip
Fansat i bënë namin, Shpat Kasapi flet për herë të parë për lidhjen me vajzën marokene

Fansat i bënë namin, Shpat Kasapi flet për herë të parë për lidhjen me vajzën marokene

Një foto e Shpat Kasapit me një vajzë marokene, të quajtur Lamar ngjalli shumë reagim tek fansat e tij ditën e sotme të cilët i shkruanin se ai duhet të gjente një vajzë shqiptare.

 

“Vajzat marokene krijojnë ylberet”, shkruanti këngëtari krah fotos me marokenen e quajtur Lamar për të cilën u përfol se është lidhur.

Pak më vonë Shpati i ka sqaruar të gjithë me një koment në foton e tij ku shkruan se nuk e ka të dashur vajzën në foto.

Ndërsa në një prononcim për “Express”, këngëtari ka thënë se me Lamar po bashkëpunon për një këngë dhe se ajo është shumë e talentuar.