Më të dashuruar se kurrë! Olsin e BB9 e mbulon e dashura me të puthura! (FOTO) – AlpeGossip
Më të dashuruar se kurrë! Olsin e BB9 e mbulon e dashura me të puthura! (FOTO)

Më të dashuruar se kurrë! Olsin e BB9 e mbulon e dashura me të puthura! (FOTO)

Ish-banori i Big Brother Olsi Klosi që pas ndarjes nga Fjorentina duket se është duke e shijuar pafund lidhjen e tij të re.
Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet i shtrirë me kurriz, ndërkohë që shpinën e ka të mbushur me puthje nga bukuroshja brune.

Duket se ish-banori i Brother është më i dashuruar se asnjëherë dhe më i lumtur se kurrë në lidhjen e tij të re.