NGA KUADRATAT TEK NGJYRAT E FORTA / Vip-et tregojnë fustanet "MUST HAVE" për sezonin e pranverës - AlpeGossip
NGA KUADRATAT TEK NGJYRAT E FORTA / Vip-et tregojnë fustanet “MUST HAVE” për sezonin e pranverës

NGA KUADRATAT TEK NGJYRAT E FORTA / Vip-et tregojnë fustanet “MUST HAVE” për sezonin e pranverës

Ndodhemi në sezonin e pranverës   dhe pjesa  më e rëndësishme për femrat është garderoba.

Një nga veshjet më të preferuarat janë fustanet dhe dilemat se cila është e duhura është një  ndër zgjedhjet më të vështira.

Por nuk mund ta  mohojme se “java e modës” na ndihmon duke na bërë më të qarte se çfarë duhet të zgjedhim dhe cilat janë trendet.

Edhe vip-et shqiptare qëndruan edhe këtë sezon një hap me modën. Nëse akoma je në dileme mund të inspiroheni nga fustanet më “cool” për sezonin veror.

Zaimina Vejsiu

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Alketa Vejsiu

Arbana Osmani

Jona Spahiu

Luana Vjollca 

AlpeNews.al