Vajza e Sabianit bën transformimin më të befasishëm – AlpeGossip
Vajza e Sabianit bën transformimin më të befasishëm

Vajza e Sabianit bën transformimin më të befasishëm

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati.
Modelja Keisi Medini është një prej femrave më të lakuara kohët e fundi. Kjo dhe falë bashkëpunimit me Noizyn si pjesë e OTR. Shpesh ajo preferon të eksperimentojë me pamjen e saj.

Por këtë herë ka bërë një ndryshim të guximshëm. Keisi ka hequr dorë nga flokët e drejta për t’i bërë të gjitha gërsheta.

Rezultati është mjaft mbresëlënës për bukuroshen.