NUK NJIHET MË/ Aktori i "Portokallisë" publikon foton. Ledion Liço shfaqet i transformuar - AlpeGossip
NUK NJIHET MË/ Aktori i “Portokallisë” publikon foton. Ledion Liço shfaqet i transformuar

NUK NJIHET MË/ Aktori i “Portokallisë” publikon foton. Ledion Liço shfaqet i transformuar

Moderatori i Ledion Liço prej kohësh  nuk ka qenë më aktiv në rrjetet sociale dhe në ekran.

Disa javë  para se të martohej, Ledioni mbylli të gjitha rrjetet sociale dhe në sezonin e ri televiziv nuk u shfaq më në ekran. Madje dhe familjarët e tij apo Sara nuk ka publikuar shpesh foto të moderatorit.

Rezart Veleshnja  ditën e sotme ka publikuar një video ku shihet përkrahë Ledionit dhe aktorit Erand Sojli.

Mirëpo nga pamjet shohim se Ledjoni ka bërë një ndryshim drastik, moderatori ka shtuar shumë kile ka lënë mjekër dhe me  një veshje sportive.