“IK ME GJITHË KËTO PISLLËQE”/ Luizi ngacmon Ermionën: Kam bërë 25 këngë – AlpeGossip
“IK ME GJITHË KËTO PISLLËQE”/ Luizi ngacmon Ermionën: Kam bërë 25 këngë

“IK ME GJITHË KËTO PISLLËQE”/ Luizi ngacmon Ermionën: Kam bërë 25 këngë

Sikur të mos mungonte Olta Gixhari, edhe Luiz Ejlli nisi të ngacmonte Ermiona Lekbellon sa i përket profesionit të saj si këngëtare.

Luizi tha se gjatë spektaklit të kaluar, kur moderatorja tha se këngëtarët të dalin në oborr dhe të memorizojnë disa prej këngëve që janë luajtur ndër vite në Top Albania Radio, Arbana nuk e përmendi emrin e Ermionës.

Luizi e pyeti që pse nuk e përmendën emrin e saj, por Ermiona u nervozua dhe shkoi në dhomën tjetër.

Ajo i tha Luizit se nuk ka pse i jep llogari as atij dhe as Oltës. Pasi e ngacmoi, Luizi nisi të qeshte, sepse ia arriti qëllimit të tij dhe e bëri Ermionën të dalë nga vetja dhe të ngrejë zërin.

Luizi tha se ai e di që Ermiona ka bërë 2-3 këngë. Kjo e fundit u shpreh se ka bërë 25 këngë dhe nëse nuk e beson t’i dëgjojë në internet.