DOLI NGA “BIG BROTHER”/ Paloma “injoron” keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre (VIDEO) – AlpeGossip
DOLI NGA “BIG BROTHER”/ Paloma “injoron” keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre (VIDEO)

DOLI NGA “BIG BROTHER”/ Paloma “injoron” keq Semin dhe Donaldin, ja reagimi i tyre (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme pati dy eliminime, ku shtëpinë më të famshme në Shqipëri e lanë Sheila dhe Paloma. E para që doli ishte këngëtarja e njohur, e cila para se të ikte përfundimisht takoi gjithë banorët me radhë, ashtu siç është zakon.

Por nuk ndodhi kështu me gazetaren e njohur, e cila teksa po u jepte dorën disa prej banorëve, ajo vendosi që të “injoronte” Donaldin dhe Semin.

Doli përfundimisht nga “Big Brother VIP”/, Paloma

Ajo kaloi shumë pranë tyre dhe nuk u dha dorën që t’i përshëndeste, pasi u largua përfundimisht nga “Big Brother VIP”.

Ndoshta arsyeja e këtij gjesti, është se Paloma mendonte vazhdimisht se dyshja po bëjnë lojë pasi nuk i ndahen njëri-tjetrin.

Ndërkohë më poshtë shikoni reagimin e Semit dhe Donaldit kur Paloma injoron dyshen: