“Ai më frymëzon çdo…”/ Britney Spears dedikim të dashurit në përvjetorin e lidhjes së tyre – AlpeGossip
“Ai më frymëzon çdo…”/ Britney Spears dedikim të dashurit në përvjetorin e lidhjes së tyre

“Ai më frymëzon çdo…”/ Britney Spears dedikim të dashurit në përvjetorin e lidhjes së tyre

Britney Spears ka një vit që ka nisur romancën me modelin e njohur Sam Asghari.

Sot çifti feston përvjetorin parë të lidhjes së tyre, ndërsa këngëtarja 36 vjeçare ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për ti bërë një dedikim të veçantë të dashurit të saj. “Unë jam me këtë njeri për më shumë se një vit. Ai më frymëzon çdo ditë që të jem një person i mirë dhe kjo më bën të ndihem si vajza më fatlume në botë”, shkroi Britney për të dashurin.

Sam ripostoi fotografinë duke shkruar: “Vajza më e bukur”.