Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, ja dhurata e Nerës (FOTO) – AlpeGossip
Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, ja dhurata e Nerës (FOTO)

Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, ja dhurata e Nerës (FOTO)

Sabri Fejzullahu, këngëtari i njohur shqiptar ka mbushur përplot 50 vite karrierë.

Këtë e ka bërë të ditur vet bashkëshortja e tij, Nera përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, aty ka zbuluar edhe dhuratën që ia ka bërë atij me këtë rast.

“Sot shume u befasova dhe shume u gezova.Nje gjest qe e ban jeten te lumtur dhe i jap kuptim bukurie, eshte dhurata aq e cmuar, dhuruar Sabriut tim, per 50 vjetorin e karrieres.” Ka shkruar Nera në këtë postim.