“KJO ËSHTË NGJARJE REALE QË MË KA NDODHUR”/ Tayna zbulon “bombën” e radhës (VIDEO) – AlpeGossip
“KJO ËSHTË NGJARJE REALE QË MË KA NDODHUR”/ Tayna zbulon “bombën” e radhës (VIDEO)

“KJO ËSHTË NGJARJE REALE QË MË KA NDODHUR”/ Tayna zbulon “bombën” e radhës (VIDEO)

Pa frikë mund të themi se Tayna ka qenë fenomeni i 2018-ës në showbizz-in shqiptar, pasi në një kohë fare të shkurtër ka arritur të sjellë hite të cilat nuk ndalojmë dot së dëgjuari.

Së shpejti reperja do të sjellë pojektin e saj më të fundit muzikor , klipin e këngës “Pow pow”, e teksa është filmuar në prapaskenë nga Prive, tayna na ka zbuluar dhe një sekret mbi këtë video.

“Kjo ka qenë ngjarje reale, domethënë që më ka ndodh”, është shprehur Tayna teksa ka qenë duke xhiruar.

Me një look të ri ku duket dhe me lente bojëqielli me siguri as këtë herë reperja nuk do të na zhgënjejë.