Këngëtari shqiptar feston ditëlindjen, Noizy ka një surprizë që do t’ju shkrij së qeshuri! (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar feston ditëlindjen, Noizy ka një surprizë që do t’ju shkrij së qeshuri! (VIDEO)

Këngëtari shqiptar feston ditëlindjen, Noizy ka një surprizë që do t’ju shkrij së qeshuri! (VIDEO)

Tashmë në rrjetet sociale miqtë e mirë urojnë njëri tjetrin për ditëlindje ose festa të tjera. Zakonisht ata zgjedhin foto dhe video nga më të bukurat por Noizy nuk ka bërë të njëjtën gjë.

Kushëriri i tij, këngëtari Altin Sulku feston ditëlindjen. Zin Zin ka publikuar nëj video të tij teksa flinte gjumi dhe reperi e lag me ujë.

Përbri saj shkruan: “Edhe 100 të tjera kusho”.

Për ne që e shohim është një video mjaft gazmore, por jemi të sigurt se për Altinin edhe ps e eka kaluar me sportivitet nuk ka qenë edhe aq e tillë.

@altin_sulku Edhe 100 tjera kushoo 😇

A post shared by NOIZY (@zinizin) on