FEJESA E SHKËLZENIT DHE ARMINËS/ Alketa Vejsiu zbulon dekorin e ceremonisë (FOTO) - AlpeGossip
FEJESA E SHKËLZENIT DHE ARMINËS/ Alketa Vejsiu zbulon dekorin e ceremonisë (FOTO)

FEJESA E SHKËLZENIT DHE ARMINËS/ Alketa Vejsiu zbulon dekorin e ceremonisë (FOTO)

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani fejohen sot ,ceremonia do të mbahet private dhe të ftuar do të jenë vetrëm miqë të ngushtë dhe familjar.

Pas vëmendjes që mori fustani i Arminës një dtaj tepër i rëndësishëm është dhe dekori. Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu me anë të disa foto të publikuar në rrjetin social Instagram na ka treguar detaje nga dreka e ceremonisë.

Ajo që na tërhoqi vëmendjen është se dekori ishte me detaje të njëjta njësoj si veshja e Arminës.