MBANI FRYMËN/ Ndodh puthja e shumëpritur e Donaldit dhe Beatrix (VIDEO) – AlpeGossip
MBANI FRYMËN/ Ndodh puthja e shumëpritur e Donaldit dhe Beatrix (VIDEO)

MBANI FRYMËN/ Ndodh puthja e shumëpritur e Donaldit dhe Beatrix (VIDEO)

Pasditen e sotme, Donald dhe Beatrix kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit dhe kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë.

Gjatë spektaklit të së martës, ata shfaqën hapur pëlqimin për njëri-tjetrin, gjë që sqaroi raportin.

Teksa kishte shumë dyshime për marrëdhënien e Donaldit me Borën, ai sqaroi se Beatrix është ajo që ai do.

 

 

VIDEO