MARTOHET REPERI SHQIPTAR/ Një pjesë e ceremonisë, momenti kur çiftit i hidhen petale trkndafili (VIDEO) – AlpeGossip
MARTOHET REPERI SHQIPTAR/ Një pjesë e ceremonisë, momenti kur çiftit i hidhen petale trkndafili (VIDEO)

MARTOHET REPERI SHQIPTAR/ Një pjesë e ceremonisë, momenti kur çiftit i hidhen petale trkndafili (VIDEO)

Reperi shqiptar, S4MM, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është martuar me partneren e tij të quajtur Filis, në një ceremoni në Belgjikë. Një faqe në ‘Instagram’ ka publikuar video nga martesa e tyre ku ata shfaqen të kapur për dore, teksa pas ceremonisë të gjithë kanë brohoritur. Edhe vetë reperi ka publikuar një foto pas ceremonisë, ku duket krah partneres së tij. Kujtojmë se në gusht të vitit të kaluar, në rrjet qarkulluan foto teksa reperi po fejohej me vajzën bukuroshe. Prej atij momenti, S4MM duket se ka kaluar momente mjat speciale në jetën private dhe sot ka vendosur t’i japë fund beqarisë.