Luana Vjollca shumë e përkushtuar në fundjavë/ Moderatorja publikon foton dhe lajmëron... - AlpeGossip
Luana Vjollca shumë e përkushtuar në fundjavë/ Moderatorja publikon foton dhe lajmëron…

Luana Vjollca shumë e përkushtuar në fundjavë/ Moderatorja publikon foton dhe lajmëron…

Siç e dimë, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka edhe një pasion tjetër të madh në jetën e saj, përveç prezantimit.

Po flasim për pasionin për muzikën, fushë ku ajo tashmë e ka provuar veten me disa këngë mjaft të sukseshme, në bashkëpunim dhe me emra të njohur të muzikës shqiptare.

Në intervistat e saj Luana e ka përmendur shpesh, që e vogël ëndërra e saj më e madhe ka qenë të ishte këngëtare dhe patjetër, që e Diela për këngëtaren ka kaluar në një studio muzikore, aty ku ajo duket tërësisht e përkështuar ndaj projekteve të rradhës.

Mesa duket së shpejti do kemi këngë të reja, të cilat do kënaqin fansat e saj.