ROVENA STEFA PA TË BRENDSHME NË KLIPIN E RI/ Këngëtares i del pjesa intime sheshit (FOTO) – AlpeGossip
ROVENA STEFA PA TË BRENDSHME NË KLIPIN E RI/ Këngëtares i del pjesa intime sheshit (FOTO)

ROVENA STEFA PA TË BRENDSHME NË KLIPIN E RI/ Këngëtares i del pjesa intime sheshit (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Rovena Stefa publikoi ditën e djeshme videoklipin e saj më të ri me titull “Jeta, jeta”.
Kënga është pëlqyer shumë dhe brenda pak orësh ka arritur mijëra shikime në Youtube. Në një pjesë të klipit Rovena shfaqet e veshur me një fund me dy të çara anash.

Mirëpo siç shihet këngëtarja nuk ka veshur mbathje dhe në një moment teksa kërcen i del paksa pjesa intime.