Greta Koci thotë se nuk jeton në botën e burrave por… (FOTO) – AlpeGossip
Greta Koci thotë se nuk jeton në botën e burrave por… (FOTO)

Greta Koci thotë se nuk jeton në botën e burrave por… (FOTO)

Greta Koci është njëra nga këngëtaret e njohur shqiptare, për të cilën komentohet shumë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë në formë por ajo që bënë përshtypje është mbishkrimi në imazhe.

“Nuk jetoj në botën e meshkujve përderisa jam grua në të” ka shkruar Greta në këto imazhe.

Ndryshe, ajo komentohet shumë edhe për jetën personale dhe lidhjet e saj.